• s1
  • s3
  • s4
  • s7

8 kwietnia 2016r. odbyły się V Targi Pracy i Edukacji w Zespole Szkół Nr 1 w Łukowie zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie oraz Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie. Obecni byli przedstawiciele firm, szkół ponadgimnazjalnych i szkół wyższych. I nas nie mogło tam zabraknąć. Szkołę reprezentowali uczniowie: Klaudia Wesołowska kl. Ia, Klaudia Filipiak kl. Ia, Ewelina Araźna kl. Ia, Piotr Ochękowski kl. IIa, Konrad Dębek kl. IIa, Paulina Kachniarz kl. IIIkf, Agata Kłoda kl. IIIkf, Karolina Braksal, kl. IIIkf, Katarzyna Pietrzak kl. IIkf, Patrycja Pietrzak kl. IIkf, Agata Turek kl. IIkf, Wojciech Mikos Ikw, Krystian Stefaniak Ikw wraz z zastępcą dyrektora Jadwigą Osińską i opiekunami: Martą Orzyłowską – nauczycielem wf, Agnieszką Madoń-Baran – nauczycielem bibliotekarzem, Agnieszką Duran – nauczycielem zawodu fryzjer, Grażyną Ekielską i Agnieszką Goławską - nauczycielkami zawodu kucharz.

 Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na ofertę edukacyjną, ale i możliwość sprawdzenia, przy pomocy mikrokamery, stanu włosów i skóry głowy. Zwiedzający mieli możliwość skorzystania z usług fryzjerskich wykonywanych przez nasze uczennice i zobaczenia, czym dysponuje pracownia fryzjerska. Uczestnicy targów chętnie degustowali potrawy przygotowane przez kucharzy – ciasteczka, babeczki, pierogi i mini pizze.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com