• s1
  • s3
  • s4
  • s7

10 kwietnia 2016 r. w Łukowskim Ośrodku Kultury Łukowie odbył się IV Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych powiatu łukowskiego. Naszą szkołę reprezentował zespół muzyczny w składzie: wokalistki - Patrycja Pietrzak z IIkfw i Klaudia Wesołowska z IA LO, na saksofonie grała Asia Madoń IIIA LO, na keyboardzie Magda Szabelska z IIA LO, a na gitarze elektroakustycznej Marcin Sopyła z IIIA LO  Prezenterką programu artystycznego była Agata Baran.

 

Nasz program pod tytułem „A teraz Ty” nawiązywał tematyką do stwierdzenia że „Każdy jest kowalem swojego losu”. Zachęcał on młodzież (i nie tylko) do wzięcia życia w swoje ręce, by nie bać się wyzwań, stawać do walki, realizować swoje plany „właśnie teraz i tu”.

Na zakończenie programu Klaudia Wesołowska zaprezentowała piosenkę „Wariatka tańczy”, za jej wykonanie zdobyła wyróżnienie w X POWIATOWYM KONKURSIE PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ - kategoria muzyczna szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs odbył się 5 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Kocku. Wyróżnienie tym cenne, że poziom konkursu był bardzo wysoki a Klaudia jest dopiero w I klasie.

Gratulacje!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com