• s1
  • s3
  • s4
  • s7

 

29 kwietnia br. społeczność naszej szkoły uroczyście pożegnała kolejnych Abiturientów LO im. BCh w Adamowie. Spotkanie miało tradycyjny charakter. Pod nieobecność Dyrektora S. Wosia listę Abiturientów odczytała Pani Wicedyrektor Jadwiga Osińska. Następnie miała miejsce ceremonia przekazania Sztandarów Szkoły i zmiana Pocztów Sztandarowych w obecności Wójta Gminy Adamów Pana Sławomira Skwarka.

Był też czas na przypomnienie sukcesów naukowych i sportowych tegorocznych Abiturientów, wręczenie najlepszym uczniom nagród oraz dyplomów i oczywiście wszystkim świadectw ukończenia LO im. BCh w Adamowie. Najlepsi to: Karolina Nowicka - 5,15, Martyna Ponikowska - 4,95, Dominika Nowicka - 4,60, Karolina Golian - 4,55, Aleksandra Syta - 4,25, Joanna Madoń - 4,15, Natalia Muzyka - 4,00 i Barbara Alikowska - 4,00. Było też wiele podziękowań dla Wychowawczyni Pani Elżbiety Świder, dla Dyrekcji i Grona Pedagogicznego od rodziców, w których imieniu wystąpiła Pani Małgorzata Madoń. Dziękowali też sami Abiturienci, Przewodnicząca SU Klaudia Wesołowska oraz przedstawiciele klas młodszych. Podziękował również Pan Wójt, szczególnie Dominice Nowickiej – Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Gminy, życząc wszystkim maturzystom wielu sukcesów i spełnienia marzeń w dorosłym życiu. Równie serdeczne życzenia przekazała Pani Wicedyrektor, cytując Jonasza Koftę: (...) zawsze warto całość znać, nie tylko cytat, osobiście raz z Miłosza coś przeczytać. Zawsze warto czasem wiedzieć, co się myśli, powiedzieć to, nim wszyscy z sali wyszli. (…) zrobić coś, co się być może nie opłaca.” Po oficjalnych przemówieniach był czas na chwilę wspomnień, refleksję, muzykę i drobne upominki m.in. przygotowane specjalnie przez drugoklasistów dla maturzystów – „maturalne długopisy z sentencją”, a więc wszystkim Abiturientom wszyscy życzymy bardzo dobrych wyników na Maturze A. D. 2016. Powodzenia!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com