• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Podczas uroczystego pożegnania uczniów klas III LO im. BCh w Adamowie 29. 04. 2016 r. miała miejsce ceremonia przekazania Sztandarów i zmiana Pocztów Sztandarowych, którą przeprowadził Piotr Ochękowski, uczeń klasy IIa. Za godne reprezentowanie szkoły podczas różnych uroczystości patriotyczno-religijnych w powiecie, gminie i szkole ustępującym przybocznym i chorążym podziękowała w imieniu rady pedagogicznej i swoim Pani Krystyna Maria Sadło. Przedstawiła też nowy skład Pocztów Sztandarowych gratulując wyboru – powołania do tej zaszczytnej funkcji.

 Sztandar Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionów Chłopskich i Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego od Abiturientów odebrała i młodszym uczniom przekazała Pani Wicedyrektor Jadwiga Osińska. Sztandary przekazali:Karolina Nowicka, Dominika Nowicka, Karolina Golian, Barbara Alikowska, Martyna Ponikowska, Joanna Madoń, Ilona Skwarek, Aleksandra Syta, Patrycja Potocka,  Michał Facon,  Adrian Gamla i Andrzej Araj  wszyscy z klasy  IIIa oraz Agata Kłoda, Paulina Kachniarz i Sylwester Szymanek z klasy II Ikfw. Nowy Poczet Sztandarowy stanowią:Agata Baran, Marta Romanowska, Klaudia Barszcz, Pamela Bącik, Maria Uss, Iga Jeleń, Magdalena Szabelska, Radosław Piszcz, Paweł Facon, Piotr Ochękowski, Damian Cąkała i Konrad Dębek z kl. IIa oraz z kl. II kfw Katarzyna Pietrzak, Patrycja Pietrzak, Patryk Żurawski i Mateusz Zdunek. Pani Jadwiga Osińska w imieniu Dyrekcji Szkoły złożyła też podziękowania i gratulacje za pełnienie tej zaszczytnej funkcji uczniom klas III i II oraz opiekunom Pocztów Sztandarowych Pani Krystynie Marii Sadło i Panu Robertowi Gruba. Cała uroczystość miała jak zwykle podniosły i dostojny charakter.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com