• s1
  • s3
  • s4
  • s7

W tym roku Caritas  świętuje szczególne rocznice tj. jubileusz 25-lecia działalności Caritas Diecezji Siedleckiej i 10-lecie powstania Szkolnych Kół Caritas. W obu tych uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły. W dniu 22 maja 2016 r. około  400 osób wzięło udział w uroczystej gali w Siedlcach. Obchody jubileuszu rozpoczęły się Mszą Świętą w Katedrze Siedleckiej, której przewodniczył J.E. ks. Biskup Kazimierz Gurda.

Następnie zaproszeni goście udali się do Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, gdzie miały miejsce dalsze uroczystości jubileuszowe. Wielu wolontariuszy i pracowników siedleckiej Caritas otrzymało wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znalazło się nasze Szkolne Koło Caritas. Okolicznościowy dyplom odebrały Pani Natalia Woś i Pani Krystyna Maria Sadło. Ks. Marek Bieńkowski Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej podpisał się pod życzeniami dla naszego SKC „za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc oraz wieloletnią pracę i zaangażowanie w działania charytatywne”.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com