• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Kontakt z przedstawicielami innych kultur i innych narodów wzbogaca i poszerza nasze horyzonty. W najbliższych dniach tj. od 26 do 30 września 2016r będziemy uczestniczyć w cyklu spotkań w ramach projektu NEXT STEP realizowanym przez AIESEC, międzynarodową organizację zrzeszającą studentów. 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w różnych projektach i działaniach stowarzyszenia AIESEC, m.in. braliśmy dział w projekcie „Express Your knowledge” oraz „Enter Your Future”. Przez lata gościliśmy już wolontariuszy z m.in.: Brazylii, Chin, Indonezji, Turcji, Tunezji, Gruzji, Ukrainy, Belgii, Azerbejdżanu i Honkongu.
W obecnej, jesiennej edycji projektu Next Step w szkole gościmy Mohameda Said Shalaby z Egiptu oraz Biancę Aleksandrę Muntean z Rumunii.

Mohamed Said Shalaby 23 - letni Egipcjanin to menadżer w firmie turystycznej i były mistrz bokserski. Zna 3 języki: angielski, arabski oraz francuski. Bianca Alexandra Muntean (21 lat) brała udział w KidSpeak! w Lublinie w październiku 2015. Również zna 3 języki angielski, rumuński i hiszpański.

Już dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia. Mohammed gościł na lekcjach samoobrony w klasie Ia i IIa, na których to miał okazję zaprezentować naszym uczniom swoje umiejętności bokserskie i poprowadzić z nimi trening. Jak widać integracja sportowa przebiegła pomyślnie. :-)

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com