• s1
  • s3
  • s4
  • s7

się Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

6 pażdziernika 2016r. w Adamowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu łukowskiego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych rozegrano dwa bieg:i 10 x 800m dziewcząt i 10 x 1500m chłopców. W zawodach wzięła udział drużyna biegaczy z naszej szkoły. Dziewczęta zajęły VII miejsce, natomiast drużyna chłopców zajęła IV miejsce.

Skład sztafety dziewcząt: Klaudia Wesołowska IIa, Katarzyna Krawczyk IIa, Magda Ognik IIa, Pamela Bącik IIIa, Lotek Natalia I wz, Osial Magdalena Iwz, Skorupska Dominika Iwz, Ciołek Anna Iwz, Dzido Aleksandra Ia, Osinka Irena Ia, Sęk Karolina Ia, Szymanek Małgorzta Ia. Skład sztafety chłopców: Patryk Ciołek IIa, Marcin Sokołowski IIa, Mateusz Zdunek IIIw, Garbacik Patryk III a, Dębek Konrad IIIa, Ochękowski Piotr IIIa, Alikowski Dariusz IIa, Ciołek Patryk IIa, Mikos Wojciech IIwz, Baran Mateusz Ia, Alikowski Łukasz Ia, Sławiński Wojciech Iwz.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com