• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie

Drużyna piłki nożnej wzięła udział w VII edycji rozgrywek z cyklu Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie. W fazie eliminacji reprezentacja szkoły w składzie: Alikowski Łukasz,Baran Mateusz, Alikowski Dariusz, Świętochowski Kacper, Sokołowski Marcin, Dębek Konrad, Garbacik Patryk, Ochękowski Piotr, Kochański Robert, Piszcz Marcin awansowała do finału.

Rozegrane przez naszych chłopców  mecze zakończyły się wynikami: ZS Adamów- ZSL Biłgoraj 0:3, LCKZiU Lublin - ZS Adamów 1:2, ZS Adamów - XXI LO Lublin 2:2. W finale nasza reprezentacja rozegrała kolejny mecz ZS w Adamowie - PSBiG Lublin (1:1). Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne byłe rzuty karne, w których nasza szkoła uległa 2:3 i nie awansowała do ścisłego finału. Rozgrywki zakończyliśmy na V miejscu. Opiekunem drużyny był p. Patryk Nowicki

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com