• s1
  • s3
  • s4
  • s7

11 października 2016r. odbyły się w Adamowie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Zawody odbyły się na obiektach sportowych klubu LKS „SOKÓŁ” Adamów. Honorowy patronat objął Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie. Organizatorami zawodów byli również Gimnazjum w Adamowie, Zespół Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie, Urząd Gminy w Adamowie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie, Gminne Centrum Kultury w Adamowie oraz Zakład Gospodarki Komunalnej w Adamowie. W zawodach udział wzięło 1052 zawodników z całego województwa lubelskiego. Uczestnicy startowali w trzynastu biegach na dystansach od 600m do 3000m. Sześciu najlepszych zawodników z poszczególnych biegów otrzymywało dyplomy a pierwsze trzy medale. Naszą szkołę reprezentowali: Krawczyk Katarzyna -35 miejsce, Cuch Dominika - 45 miejsce, Sokołowski Marcin - 10 miejsce, Ciołek Patryk - 26 miejsce.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com