• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Dzień Nauczyciela

Nauczyciele… bez nich nie wyobrażamy sobie szkoły. Często ich podziwiamy, czasem mamy ich dość. Jest taki dzień, Dzień Edukacji Narodowej, kiedy myślimy o nich w szczególny sposób. Składamy życzenia, dziękujemy kwiatami za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. Z okazji Dnia Nauczyciela w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Obecni na niej: Grono Pedagogiczne, Nauczyciele-Emeryci i Pracownicy Obsługi wysłuchali koncertu życzeń.

Dziękowaliśmy za wiedzę, życzliwość, wszystkie rady i wskazówki, za słowa krytyki i pochwały. Staraliśmy się popisać naszymi umiejętnościami.  Były więc popisy wokalne Oli, Klaudii i Damiana, recytacje w wykonaniu Roberta i Konrada, a także pokaz sprawności fizycznej chłopców z klasy Ia. Widzieliśmy uśmiechy na twarzach naszych nauczycieli. Mamy więc nadzieję, że się podobało. Życzenia, kwiaty i słodkie upominki przekazali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Klaudia i Bartek. Do uczniowskich życzeń dołączyli się również rodzice, w których imieniu kwiaty na ręce Pana Dyrektora złożyły panie Elżbieta Wesołowska i Agnieszka Leciewicz.

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com