• s1
  • s3
  • s4
  • s7

W ramach Programu Profilaktyki uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w spotkaniu z doradcą zawodowym. Na zaproszenie pedagoga szkolnego i dyrektora zajęcia  poprowadziła p. Agata Szaniawska – Trochonowicz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białej Podlaskiej. W ramach Centrum działa, m. in: Mobilne Centrum Informacji Zawodowej. Oferuje ono m.in. indywidualne i grupowe poradnictwo zawodowe w formie wyjazdowej. Doradcy zawodowi poruszają się po całym terenie województwa lubelskiego minibusami oznaczonymi logo MCIZ. Nasi uczniowie mieli okazję poznać i wypełnić kwestionariusz  Zainteresowań Zawodowych. Dowiedzieli się o zasadach tworzenia portfolio Indywidualnego Projektu Kariery, metodach planowania kariery zawodowej oraz poszukiwania pracy. Ciekawym wątkiem spotkania były zawody przyszłości. Zajęcia z doradztwa zawodowego będą na pewno pomocne w planowaniu dalszej edukacji.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com