• s1
  • s3
  • s4
  • s7

W dniu 18.11.2016 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łukowie pełnoletnia młodzież naszej szkoły zainaugurowała kolejną XIV edycję Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”. W akcji wzięli udział uczniowie klas IIIa LO, IIa LO, i IIIw:  Marta Romanowska, Maria Uss, Magdalena Rybak, Damian Cąkała, Marcin Piszcz, Agata Baran, Damian Denidziuk, Konrad Dębek, Weronika Jurkowska, Marta Grochowska, Bartosz Mioduchowski, Marcin Sokołowski, Damian Nankiewicz (opiekun Robert Gruba).

Wziąć udział w turnieju i oddać krew może każdy uczeń, który ma ukończone 18 lat i nie stwierdzono u niego przeciwwskazań zdrowotnych w tym zakresie. Promując honorowe krwiodawstwo, pomagacie m.in. Kacprowi Oleszkiewiczowi z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, oddział hematologii.

        

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com