• s1
  • s3
  • s4
  • s7


Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie organizuje akcję informacyjno-edukacyjną #KOMÓRKOMANIA, połączoną z rejestracją potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych poprzez pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka. Akcja organizowana jest pod patronatem Fundacji DKMS, a jej szkolnym koordynatorem został pedagog - p. Katarzyna Jodełka. Zadaniem akcji jest budowanie właściwych postaw społecznych oraz uwrażliwianie młodzieży na problemy drugiego człowieka. Apel kierujemy do uczniów, rodziców, grona pedagogicznego i wszystkich chętnych dorosłych ludzi (18 – 55 lat).
Dzięki  akcji „ #KOMÓRKOMANIA” przyczynimy się do obalenia mitów na temat leczenia nowotworów krwi, wpłyniemy na poprawę sytuacji Pacjentów zmagających się z tymi nowotworami. Akcja „#KOMÓRKOMANIA” odbędzie się 6.12.2016 r. (wtorek) w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół w Adamowie, w godzinach 10.30 – 12.30 (dla uczniów pełnoletnich)  oraz 15.30 – 18.00.

Serdecznie zapraszamy. 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com