• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Spotkanie z Policją

2 grudnia 2016 r. na zaproszenie dyrektora J. Szczepaniak i pedagoga K. Jodełka z uczniami klasy II LO im. Batalionów Chłopskich w Adamowie spotkali się asp. szt. Robert Czerepiński i sierż. szt. Michał Witek z Komisariatu Policji w Adamowie. W ramach działań profilaktyczno – wychowawczych policjanci omówili kwestie odpowiedzialności prawnej nieletnich za czyny karalne; bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w szkole i poza nią, stalkingu i cyberprzemocy. Podjęli też temat bezpiecznego poruszania się po drodze (zwłaszcza po zmroku). Uczniowie i opiekunowie z zainteresowaniem słuchali prelekcji. Na koniec mieli możliwość zadawania pytań. Najaktywniejsi otrzymali opaski odblaskowe. Jesteśmy wdzięczni za cenne informacje i wskazówki. 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com