• s1
  • s3
  • s4
  • s7

30 listopada 2016 r. w Zespole Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie zakończyła się akcja „Pomóż Lence”. Akcja charytatywna pod patronatem Samorządu Uczniowskiego ZS w Adamowie polegała na zbiórce jak największej ilości plastikowych nakrętek na rzecz Lenki – chorej dziewczynki z Wojcieszkowa. Za zebrane nakrętki rodzice Lenki otrzymają od firmy recyklingowej fundusze na dalszą rehabilitację córki. Dzięki dużemu zaangażowaniu młodzieży szkolnej, Caritasu oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Adamowie, udało się zebrać ok. 350 kg nakrętek.
Samorząd Uczniowski ZS w Adamowie przekazał także rodzicom Lenki cały dochód z organizowanej przez siebie dyskoteki szkolnej.

Za przyłączenie się do akcji wszystkim serdecznie dziękujemy i czekamy na dalszą współpracę.

Samorząd Uczniowski

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com