• s1
  • s3
  • s4
  • s7

2 grudnia br. młodzież naszej szkoły i miejscowego gimnazjum wzięła udział w „rozśpiewanym” spotkaniu profilaktycznym poprowadzonym przez członków zespołu   „Orkiestra Dni Naszych” w składzie Jerzy Kobyliński, Daniel Narożnik i Rafał Czapliński. Tematem spotkania był problem alkoholizmu wśród młodzieży i dorosłych. Podane przykłady z życia młodych ludzi, czy też znanych artystów miały przestrzegać przed nadużywaniem alkoholu, który niejednokrotnie prowadzi do wielu tragedii rodzinnych. Artyści wykonując znane utwory wskazywali, że są inne, lepsze drogi życia niż alkoholizm. Tą drogą może być np. muzyka…”(…) przez ile dróg musi przejść każdy z nas, by człowiekiem się stać…” pytali w jednej z piosenek. Koncert „Orkiestry Dni Naszych” odbył się dzięki współpracy szkół z terenu gminy Adamów z lokalnymi instytucjami m.in. Gminną Biblioteką + w Adamowie i Domem Kultury w Woli Gułowskiej  – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków. Dziękujemy!  

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com