• s1
  • s3
  • s4
  • s7

 

Sobotnia noc, 28 stycznia 2017 r., należała do uczniów klas trzecich Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie. 41 uczniów klas 3a i 3w bawiło się na studniówce w Domu Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej. Po raz pierwszy studniówka odbywała się poza murami szkoły. Gośćmi honorowymi byli Wicestarosta Łukowski pan Włodzimierz Wolski i Wójt Gminy Adamów pan Sławomir Skwarek.

Przedstawiciele abiturientów: Kasia Pietrzak, Bartek Mioduchowski i Pamela Bacik powitali przybyłych gości. Podziękowali także wychowawcom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za troskę, stwarzanie rodzinnej atmosfery, za  wiedzę, która pozwala rozwijać własne pasje i zainteresowania. Namacalnym dowodem tych podziękowań były piękne wiązanki róż złożone na ręce dyrektora i wychowawców. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który poprowadził debiutujący w tej roli dyrektor Jarosław Szczepaniak wraz z Pamelą Bącik, najlepszą uczennicą klasy 3a. W kolejnych parach zatańczyli wychowawcy p. Teresa Kwiatkowska i p. Robert Gruba. Układ choreograficzny przygotował pan Patryk Nowicki, nauczyciel wychowania fizycznego. Tradycją studniówek w Zespole Szkół w Adamowie jest prezentowana o północy część artystyczna. W tym roku uczestnicy balu studniówkowego mieli okazję podziwiać talenty wokalne i taneczne tegorocznych maturzystów.  Obejrzeli również prezentację p.t „Nieznana historia rocznika 1998”. Fantastyczna zabawa trwała do rana. Gwarantowała ją oprawa muzyczna zespołu Acord dostosowana do muzycznych gustów studniówkowiczów. Wyjątkową atmosferę zapewnił wystrój sali balowej i bardzo smaczne dania serwowane przez organizatorów.

Abiturienci z klas IIIa i IIIw dziękują rodzicom za przygotowanie studniówki oraz zaproszonym gościom za przybycie.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com