• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Dnia 01 lutego 2017r. odbył się w naszej szkole Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Muchę Dyrektora Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie. Turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych i rozgrywany jest cyklicznie. W zawodach wystartowało 6 zespołów z klas licealnych i zawodowych.

Do półfinału awansowały drużyny z klas: IIIa, IIa, III wz i Iwz. W pierwszym półfinale IIa pokonała klasę IIIa 2:0. Drugi półfinał IIIwz – Iwz zakończył się rezultatem 4:0. W meczu o III miejsce IIIa wygrała 5:1 z klasą Iwz. W ścisłym finale znalazły się klasy IIa i IIIwz. Mecz finałowy po zaciętej walce zakończył się wynikiem 2:0. Skład zwycięskiej drużyny: Patryk Ciołek, Jan Józwik, Kamil Dzido, Sebastian Fiutek, Dariusz Alikowski, Kacper Górka, Dawid Siestrzykowski, Kacper Świętochowski, Marcin Sokołowski. Nagrody dla zwycięskiej drużyny (tradycyjne muchy) wręczy dyrektor szkoły na najbliższym apelu szkolnym. Zwycięzcom gratulujemy!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com