• s1
  • s3
  • s4
  • s7

W Zespole Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie 14 lutego 2017 roku odbył się już po raz drugi Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej ,,Miłość niejedno ma imię”. Tego dnia można było usłyszeć zachwycające wykonania utworów o tematyce miłosnej. Organizatorami konkursu byli: Zespół Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie, Dom Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie. Honorowy patronat objęli: Starosta Powiatu Łukowskiego Janusz Kozioł oraz Wójt Gminy Adamów Sławomir Skwarek. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz honorowych patronów konkursu.

Spośród utalentowanych solistów na podium stanęli:

  • I miejsce – Aleksandra Wrzosek (Zespół Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie) za wykonanie utworu pt. ,,Skyfall”
  • II miejsce – Weronika Ponikowska (Zespół Szkół nr 2 w Łukowie) za wykonanie utworu pt. ,,I follow rivers”
  • III miejsce – Małgorzata Piszcz (Gimnazjum w Wojcieszkowie) za wykonanie utworu pt. ,,Set fire to the rain”

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Marczak z Gimnazjum w Adamowie, która wykonała utwór pt. ,,Stay”

W kategorii duety na podium stanęli:

  • I miejsce – Kinga Lipka i Kacper Kardas (Gimnazjum im. Pułku III Strzelców Konnych w Woli Gułowskiej) za wykonanie utworu pt. ,,Show me love”
  • II miejsce – Julia Cieślak i Natalia Cieślak (Gimnazjum im. SGO "Polesie" w Adamowie) za wykonanie utworu pt.. ,,Say something”
  • III miejsce – Magdalena Jawoszek i Natalia Jawoszek (Gimnazjum im. Pułku III Strzelców Konnych w Woli Gułowskiej) za wykonanie utworu pt. ,,Tell me that you love me”.

Gościem Specjalnym uroczystości była pani Paulina Grochowska - łukowianka, która jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im D. Baduszkowej w Gdyni. Znana jest jako uczestniczka V edycji programu ,,The Voice of Poland”. Od lat realizuje swe dwie wielkie pasje jakimi są muzyka i taniec. Pani Paulina specjalizuje się w muzyce jazzowej i estradowej. Podczas swojego występu zachwycił widzów swoim ogromnym talentem oraz możliwościami wokalnymi. Wykonała m. in. utwory z musicali: ,,Alicja w Krainie Czarów” i ,,Nędznicy”.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com