• s1
  • s3
  • s4
  • s7

28.02.2017 r. Policjanci z Zespołu do Spraw Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KPP w Łukowie aspirant Sławomir Niedziółka i starszy sierżant Ewelina Osiak oraz Dzielnicowy Gminy Adamów młodszy aspirant Rafał Mioduchowski spotkali się z uczniami Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie. Spotkanie to odbyło się w ramach działań profilaktyczno – wychowawczych szkoły. Głównym tematem prelekcji przeprowadzonej przez asp. Sławomira Niedziółkę były konsekwencje prawne wynikające z posiadania, zażywania i handlu narkotykami, dopalaczami, a także kwestie dotyczące cyberprzemocy.

Aspirant omówił kwestie dotyczące cyberprzemocy. Przedstawił zagrożenia zdrowotne i konsekwencje finansowe oraz prawne płynące z zażywania i posiadania narkotyków, dopalaczy. Wspomniał też o odpowiedzialności rodziców/opiekunów za swoje dzieci.

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali prelekcji. Na koniec spotkania Dzielnicowy Rafał Mioduchowski rozdał uczniom ulotki dotyczące poruszanych tematów. Jesteśmy wdzięczni za spotkanie i cenne wskazówki.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com