• s1
  • s3
  • s4
  • s7

VI Targi Pracy i Edukacji w Łukowie  zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy  oraz Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie odbyły się 17 marca br. Obecni byli przedstawiciele firm, szkół ponadgimnazjalnych i szkół wyższych. I nas nie mogło tam zabraknąć. Szkołę reprezentowali uczniowie: Klaudia Wesołowska kl. IIa, Klaudia Filipiak kl. IIa, Klaudia Polak kl. Ia, Katarzyna Pietrzak kl. IIIkf, Patrycja Pietrzak kl. IIIkf, Karol Szczęsny IIIkf, Kamila Jeż Ifw, Kamila Kołodyńska Ifw, Magdalena Osial Ifw,  Karol Alikowski IIIkf, Paulina Skwarek Ikw i Weronika Rusek Ikw wraz z opiekunami: Jadwigą Osińską, Agnieszką Duran, Grażyną Ekielską, Agnieszką Goławską, Agnieszką Madoń-Baran oraz Martą Orzyłowską.

Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Nasze stoisko, podobnie jak w latach poprzednich, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wiele osób skorzystało z usług fryzjerskich wykonywanych przez nasze uczennice. Była także możliwość sprawdzenia, przy pomocy mikrokamery, stanu włosów i skóry głowy.  Uczestnicy targów chętnie degustowali różnorodne i apetyczne potrawy z ciasta drożdżowego, przygotowane przez naszych uczniów z klasy kucharskiej.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com