• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Michał Leciewicz, Mateusz Sekita, Radosław Szczęsny, Adrian Szymanek, Damian Nankiewicz, Dawid Paniak, Damian Jabłoński, uczniowie ZS w Adamowie, którzy kształcą się w zawodzie mechanik samochodowy wraz z opiekunem Patrykiem Nowickim uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Białej Podlaskiej. Młodzi mechanicy obejrzeli Serwis Bosch Diesel Centrum Tir w Białej Podlaskiej, gdzie zapoznali się z profesjonalnym rozwiązywaniem problemów nierównej pracy silników, spadkiem mocy i dużego zużycia paliwa. Uczniowie ponadto mieli okazję zapoznać się z nowinkami i rozwiązaniami technicznymi z zakresu motoryzacji, które wywarły na nich ogromne wrażenie. Niewątpliwie wyjazd był świetnym doświadczeniem, który wpłynie na rozwój ścieżki zawodowej naszych uczniów. Wizyta w serwisie Bosch była możliwa dzięki współpracy z Panem Piotrem Żaczkiem, właścicielem firmy Sklep Motoryzacyjny w Adamowie. Dla naszych młodych mechaników a także uczniów kształcących się w innych zawodach nasza szkoła przygotowuje kolejne tego typu wyjazdy. Obserwujemy cały rynek zawodowy w Polsce i nie tylko.

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com