• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Trwa Wielki Tydzień. Jest to czas szczególny: czas refleksji nad swoim życiem i tym, co się dzieje wokół nas. W ramach przygotowań do owocnego przeżycia Świąt Wielkanocnych odbył się w naszej szkole uroczysty apel "Przez krzyż do chwały".

Przedstawiono montaż słowno-muzyczny, zakończony radosną pieśnią „Jezus zwyciężył, to wykonało się”. Uczniowie bezpośrednio zaangażowani w to wydarzenie: narratorzy: Kamila Kołodyńska, Kamila Jeż, Magdalena Śledź (1fw); zespół/schola: Aleksandra Dzido, Klaudia Polak, Weronika Ponikowska, Małgorzata Szymanek, Aleksandra Wrzosek (1A), Klaudia Filipiak, Klaudia Wesołowska (2A), Monika Lemieszek, Magdalena Osial, Dominika Skorupska, Karolina Szymanek (1fw); recytatorzy: Konrad Dębek, Robert Kochański, Przemysław Ochękowski (3A). Po zakończonym montażu słowno-muzycznym głos zabrali: ksiądz Tomasz Grochowski, Klaudia Wesołowska i Kacper Świętochowski (przedstawiciele samorządu uczniowskiego)  oraz dyrektor szkoły Jarosław Szczepaniak.

Spotkanie było przygotowane przez panie Katarzynę Jodełka i Jadwigę Osińską przy wsparciu księdza Tomasza Grochowskiego i pana Marka Józwika. O właściwe nagłośnienie/akustykę zatroszczyli się Dariusz Alikowski i Marcin Sokołowski (2A).

Życzymy radosnych, błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com