• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Zakończenie nauki w szkole średniej to ważny moment w życiu młodego człowieka. W naszej szkole ten moment ma uroczystą oprawę, a pożegnanie maturzystów na trwałe wpisało się w szkolny kalendarz imprez. Tegoroczni maturzyści są 71 rocznikiem kończącym naszą szkołę. Ostatnie spotkanie, gdzie wystąpili jako klasa IIIa, miało miejsce 28 kwietnia. Uroczystość została przygotowana przez klasę IIa. Dyrektor Jarosław Szczepaniak odczytał listę Absolwentów rocznik 2017.

Kolejnym punktem szkolnego ceremoniału było uroczyste przekazanie Sztandarów Szkoły i zmiana Pocztów Sztandarowych. W tym roku szkolnym świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 24 absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionów Chłopskich i 14 absolwentów Liceum dla Dorosłych. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni upominkami rzeczowymi i książkowymi. W imieniu uczniów klas pierwszych i drugich odchodzących maturzystów pożegnała Dominika Dzido. Podziękowania za trzy wspólne lata złożyli absolwenci: Pamela Bącik i Piotr Ochękowski. Były również wyrazy wdzięczności i kwiaty od rodziców, w których imieniu głos zabrała pani Renata Kochańska.

Żegnamy maturzystów, życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych! Pamiętajcie o swojej szkole!!!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com