• s1
  • s3
  • s4
  • s7

Dzień 26 maja Święto Matki — to najpiękniejsze i najbardziej osobiste święto w roku. Uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy już podczas zebrania ogólnoszkolnego w dniu 22 maja. W przygotowaniach do obchodów święta naszych Mam uczestniczyli uczniowie klas I ZSZ kucharze i fryzjerzy oraz grupa uczniów klasy I LO wraz z nauczycielami (E. Facon, A. Goławska, A. Duran). Zadeklamowane wiersze, wyśpiewane piosenki i złożone z serca życzenia wywołały u mam łzy wzruszenia. Po zakończonym krótkim montażu słowno-muzycznym uczniowie klasy fryzjerskiej wręczyli przygotowane dla Mam symboliczne prezenty, zaś kucharze częstowali upieczonym przez nich wyśmienitym tortem w podziękowaniu za to, że są, że kochają, i że są najlepszymi Mamami na świecie.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com