• s1
  • s3
  • s4
  • s7

W piątek 26 maja 2017 roku  na stadionie sportowym „ SOKÓŁ” w Adamowie odbył się półfinał grupy północnej województwa lubelskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców we wszystkich typach szkół. Organizatorami zawodów był: Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie. Nasza reprezentacja dziewcząt w biegu na dystansie 1500 metrów zajęła III miejsce, chłopcy natomiast w biegu na dystansie 2500 metrów również uplasowali się na III miejscu. Drużyny dziewcząt i chłopców wywalczyli w ten sposób awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się 6 czerwca 2017 roku również w Adamowie.

Skład drużyny dziewcząt:

Aleksandra Dzido Ia, Dominika Cuch Ia, Małgorzata Szymanek Ia, Natalia Bijata Ia, Dominika Skorupska Ifw, i Magdalena Osial Ifw.

Skład drużyny chłopców:

Mateusz Baran Ia, Łukasz Alikowski Ia, Wojciech Sławiński Ikw, Hubert Wilczyński Ikw, Jakub Kołodziej Ikw i Hubert Matysiak Ifw.

Serdecznie gratulujemy i liczymy na równie dobry start na zawodach wojewódzkich.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com