• s1
  • s3
  • s4
  • s7

W gorący sobotni dzień 27 maja 2017 roku 5-cio osobowa grupa uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Adamowie, kształcących się w zawodzie rolnik i mechanik pojazdów samochodowych, uczestniczyła w wystawie ZIELONE AGRO SHOW w Ułężu. Impreza poświęcona była nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze można było także zapoznać się z ofertą firmy produkującej nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych. ZIELONE AGRO SHOW  było niepowtarzalną okazją dla naszych uczniów, aby w jednym miejscu mogli obejrzeć i porównać najlepsze maszyny dostępne na światowych rynkach. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy miał możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji, a także wydajnością maszyn.

Uczniowie wynieśli z tego pobytu nie tylko pozytywne wrażenia, wiele ciekawych i istotnych informacji, ale również wzbogacili się o różnego rodzaju materiały, prospekty i gadżety wystawców. Wyjazd pozwolił obejrzeć na żywo nowinki techniczne, a nawet dotknąć ich.  Z pewnością była to bardzo wartościowa lekcja dla młodych rolników i mechaników.

Uczestnicy wyjazdu edukacyjnego: Wojciech Sławiński, Przemysław Wierzbicki, Bartłomiej Zdunek, Hubert Matysiak i Łukasz Szulc.

Opiekun: Karol Ochnik.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com