• s1
  • s3
  • s4
  • s7

 

8 grudnia 2017 roku młodzież szkoły zawodowej I klasy Branżowej Szkoły I Stopnia wzięła udział w Targach Sadowniczych BEST BERRIES w Lublinie. Uczniowie: Radosław Pieniak, Dominik Wojtaś, Jakub Ponikowski, Damian Skorupski i Damian Szymanek pod opieką Pana Karola Ochnika zapoznali się z ofertą maszyn i urządzeń dla sadowników, nowymi technologiami oraz nowościami produktowymi branży sadowniczej.

Wydarzenie było doskonałą okazją do odbycia spotkań w gronie profesjonalistów z branży, zasięgnięcia porad na temat najnowszych technologii stosowanych w sadownictwie i uprawie owoców miękkich, a także możliwością do poszerzenia wiedzy na temat zwiększenia jakości, ochrony i opłacalności upraw.  Targom Best Berries towarzyszyły również bezpłatne konferencje z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów. Wizyta na targach była dla młodzieży doskonałą okazją na poszerzenie swoich kompetencji i umiejętności zawodowych.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com