• s1
  • s3
  • s4
  • s7

To już trzynasta edycja ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Tak, pomagam”. Caritas Archidiecezji Siedleckiej kolejny raz dołącza do pozostałych diecezjalnych Caritas w naszym kraju, aby w okresie przedświątecznym wspomóc najbardziej potrzebujących. Zbiórka żywności odbyła się w piątek 8 grudnia 2017 r. oraz sobotę 9 grudnia 2017 r.

Zbiórkę na terenie Adamowa  zorganizowali i przeprowadzili wolontariusze Szkolnych Kół Caritas wraz z opiekunami. W ramach zbiórki darczyńcy (klienci sklepów) przekazywali produkty żywnościowe o długim terminie ważności np. olej, mąkę, kaszę, makaron, kawę, herbatę, słodycze itp.. Podczas dwudniowej zbiórki udało nam się zebrać niespełna 600 kg żywności.

Zebrana żywność została przekazana w formie paczek świątecznych wszystkim osobom potrzebującym: uczniom naszej szkoły, rodzinom wielodzietnym, osobom samotnie wychowującym dzieci, chorym i wszystkim,  których nie stać na zakup żywności.

Dziękujemy serdecznie darczyńcom za okazane serce, dyrekcji szkoły za umożliwienie zorganizowania zbiórki uczniom, oraz wolontariuszom za poświęcony swój wolny czas.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com