• s1
  • s3
  • s4
  • s7

22 stycznia br. miało miejsce inauguracyjne spotkanie uczniów klasy II wz w Adamowie z Panem Piotrem Wójcikiem z Ośrodka Szkolenia Kierowców Piter, który poprowadzi kurs prawa jazdy dla uczniów szkoły zawodowej. Po spełnieniu wszelkich formalności prawnych pierwsza grupa uczniów rozpocznie upragniony kurs „za darmo” już w ferie zimowe. Chcemy aby uczniowie naszej szkoły byli konkurencyjni na rynku pracy, dziś najważniejsza jest mobilność pracownika. Zgodnie z obietnicą uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie mają zapewniony i sfinansowany kurs prawa jazdy kategorii B. Aby młodzi kierowcy w przyszłości jeździli bezpiecznie, wysłuchali cennych wskazówek, pouczeń i rad, podczas spotkania z przedstawicielami Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Łukowie tj. młodszym aspirantem Piotrem Orzyłowskim i sierżantem sztabowym Justyną Lendzion 24 stycznia br.. Wszystkim kierowcom, a szczególnie naszym, życzymy szerokiej drogi i bezpiecznej jazdy

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com