• Anna Kania– kl. IIIc Gimnazjum – awans do eliminacji wojewódzkich, Justyna Oleszkiewicz – kl. IIIc Gimnazjum, Ilona Sobieszek- kl. IIIc Gimnazjum udział w eliminacjach powiatowych Konkursu Krasomówczego dla Gimnazjalistów
 • Justyna Oleszkiewicz – kl. IIIc Gimnazjum, Paweł Oprzyński - kl. IIIc Gimnazjum-udział w eliminacjach powiatowych Konkursu Historycznego dla Gimnazjalistów
 • Robert Kochański – kl. IIa LO im. BCh - awans do eliminacji diecezjalnych XIX edycji Olimpiady Teologii Katolickiej
 • Jakub Ognik – kl. IIIc BCh - nagroda, Przemysław Wrzosek – kl. Ic LO im.BCh - udział w finale XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary”
 • Przemysław Wrzosek – kl. Ic LO im. BCh – nagroda, Jagoda Jóźwik – kl. Ib LO im. BCh – wyróżnienie, Kacper Osiński – kl. IIc Gimnazjum – wyróżnienie, Sylwia Wrzosek – kl.Ia LO im. BCh, Marta Grzyb – kl. Ia LO im. BCh, Sylwia Jaśkowska – kl. Ia LO im. BCh, Paweł Wieliczko – kl. IIc Gimnazjum - udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Ukraińskiej na szczeblu powiatowym
 • Urszula Golba - kl. IIIc Gimnazjum I miejsce w gronie osób z najmniejszą liczbą popełnionych błędów Monika Szewczyk - kl. IIIb Gimnazjum II miejsce w gronie osób z najmniejszą liczbą popełnionych błędów w etapie rejonowym I Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Ortograficzna”
 • Urszula Golba – kl. IIIc Gimnazjum udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego
 • Kacper Osiński – kl. IIc Gimnazjum - nagroda, Karolina Józwik - kl. IIc Gimnazjum - nagroda, Jagoda Jóźwik – kl. Ib LO im. BCh - nagroda, Sylwia Jaśkowska- kl. Ia LO im. BCh - wyróżnienie, Paweł Wieliczko - kl. IIc Gimnazjum - wyróżnienie, Sylwia Wrzosek – kl. Ia LO im. BCh, Marta Grzyb - kl. Ia LO im. BCh - udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego „Uśmiech Pana Boga”
 • Patrycja Mrozowska – kl. Ic Gimnazjum, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w XVII Międzywojewódzkich Biegach Pamięci Gen. F. Kleeberga w kategorii dziewczęta na dystansie 1000m, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta 1995
 • Monika Kozioł – kl. IIIc LO im. BCh III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta 1992 i starsze
 • Małgorzata Dzido – kl. IIIea LP II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta 1992 i starsze
 • I miejsce w punktacji drużynowej w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych
 • I miejsce Zespołu Szkół w punktacji drużynowej w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w Biegach Przełajowych w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych
 • II miejsce Zespołu Szkół w IV Powiatowych Sienkiewiczowskich Biegach Ulicznych
 • I miejsce Zespołu Szkół w XVII Międzywojewódzkich Biegach Pamięci Gen. F. Kleeberga na dystansie 1200m., 2000 m. II miejsce Zespołu Szkół w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców LICEALIADA 2008/2009
 • III miejsce Zespołu Szkół w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt LICEALIADA 2008/2009
 • I miejsce Gimnazjum w Adamowie w Półfinale Powiatu łukowskiego w halowej Piłce Nożnej Chłopców GIMNAZJADA 2008/2009
 • III miejsce Gimnazjum w Adamowie w XVII Międzywojewódzkich Biegach Pamięci Gen. F. Kleeberga na dystansie 1000m., 1500 m.
 • Patrycja Mrozowska – kl. Ic Gimnazjum I miejsce
  Przemysław Całka – kl. IIc Gimnazjum III miejsce 
  Cezary Sitarski – kl. Ic Gimnazjum III miejsce 
  w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
 • Cezary Sitarski – kl. Ic Gimnazjum II miejsce
  Michał Skwarek – kl. IId LO im. BCh III miejsce 
  w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
 • Konrad Jóźwik – kl. II wz ZSZ II miejsce w Powiatowym Turnieju tenisa Stołowego
 • II miejsce Gimnazjum w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
 • III miejsce LO im. BCh w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej
 • Michał Skwarek – kl. IId LO im. BCh - I miejsce w XVI Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, I miejsce w XV Ogólnopolskich Biegach Ulicznych Pamięci Gen. Franciszka Kleeberga w biegu głównym mężczyzn w kat. do lat 19
 • Joanna Piecyk - kl. IIa LO im. BCh, Paweł Sienkiewicz - kl. IIb LO im. BCh III miejsce w konkursie „Henryk Sienkiewicz – Noblista i Syn Ziemi Łukowskiej” w VIII Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego
 • Przemysław Wrzosek - kl. Ic LO im. BCh, Szymon Ognik - kl. Ia LO im. BCh II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej w VIII Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego
 • Sylwia Wrzosek – kl. Ia LO im. BCh II miejsce w Konkursie Plastycznym „Bohaterowie utworów Sienkiewicza” w VIII Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego
 • Ewa Nowicka - kl. IIb LO im. BCh I miejsce w Dyktandzie Starosty w VIII Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego
 • Natalia Biaduń - kl. IIIc LO im. BCh II miejsce w Dyktandzie Starosty w VIII Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego
 • Estera Grabowska- kl. IIb LO im. BCh, Katarzyna Skrzypiec - kl. IIb LO im. BCh I miejsce w konkursie - puzzle w VIII Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego
 • Natalia Biaduń – kl. IIIc LO im. BCh, Karolina Chadaj – kl. IIc LO im. BCh, Monika Nowicka – kl. IIb LO im. BCh otrzymały stypendium naukowe Starosty Powiatu Łukowskiego roku szkolnym 2008/2009
 • Jagoda Jóźwik – kl. Ib LO im. BCh, Monika Nowicka - kl. IIb LO im. BCh, Milena Grochowska - kl. Ib LO im. BCh otrzymały stypendium naukowe Starosty Powiatu Łukowskiego w II semestrze roku szkolnego 2008/2009
 • Paulina Kołodziejczyk – klasa IIIb LO im. BCh Stypendystką Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2008/2009

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com